O nas

 ALM – Innovation Group jest firmą zajmującą się projektowaniem i budową maszyn , doradztwem technicznym z zakresu inżynierii i wdrażaniem nowatorskich rozwiązań dla przemysłu.

Firma ALM – Innovation Group powstała w 2010 r. z inspiracji Jacka Jachyry. On dostrzegł problem i potrzebę wielu przedsiębiorców. Zgromadził grupę wykwalifikowanych i profesjonalnych specjalistów, którzy śmiało wdrażają nowatorskie rozwiązania dla przemysłu.

Wszelkie działania, przez nich podejmowane opierają się na wieloletnim doświadczeniu, co jest gwarantem rozwiązań inżynieryjnych na najwyższym poziomie. Każdy projekt wykonywany jest z dużą dokładnością, a dzięki klientom o dużej renomie firma zbudowała szerokie zaplecze usatysfakcjonowanych kontrahentów.

Grupa inżynierów, którzy ze sobą współpracują, ma wieloletnie doświadczenie zdobyte w biurach konstrukcyjnych realizujących projekty dla dużych koncernów z branży motoryzacyjnej. Obecnie taka wiedza jest bezcenna. Zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z ludźmi, którzy dzięki doświadczeniu działają z pasją i są wiarygodni.

Nasi specjaliści projektują i wykonują maszyny i urządzenia na indywidualne zamówienia klientów, by zautomatyzować proces produkcji i montaż z zachowaniem wszelkich form bezpieczeństwa. Dzięki temu pomagamy w usprawnieniu i modernizacji różnych gałęzi przemysłu i związanych z nimi procesami technologicznymi. Takie działania zwiększają zadowolenie klienta i zwiększają efektywność jego produkcji. Poza tym fachowość w połączeniu ze skutecznością to domena naszych pracowników.

Unowocześniamy maszyny i urządzenia w oparciu o wytyczne klienta a także zgodnie z obowiązującymi standardami, natomiast po wszystkich czynnościach dostarczamy dokumentację techniczną przerabianych jednostek oraz zapewniamy serwis techniczny. Po wykonaniu zadania bierzemy za nie odpowiedzialność, bo mamy pewność, że nie będzie z nimi problemów.

Dążymy do uznania naszych klientów dzięki szybkim, elastycznym i innowacyjnym działaniom.

Najważniejszym punktem orientacyjnym w naszych wszystkich działaniach produkcyjno – handlowych są nasi klienci. Priorytetem dla nas jest jakość, elastyczność, szybkość innowacyjność i dotrzymanie terminów. Wspomagamy naszych klientów, aby byli konkurencyjni na swoim polu działania. Naszymi rozwiązaniami chcemy przysporzyć jak najwięcej korzyści dla naszych klientów. W aktywnym dialogu z naszymi klientami stwarzamy możliwie najlepsze warunki cenowe i świadczenia usług. Z naszymi klientami, dostawcami i usługobiorcami utrzymujemy długoterminowe, uczciwe partnerstwo.